По будням: 10:00 - 19:00, Сб,Вс: выходной

Носки в консервной банке "Ukrainian шкарпетка"

Код товара: 8068
Есть на складе
Носки в консервной банке 'Ukrainian шкарпетка' - фото №1 Носки в консервной банке 'Ukrainian шкарпетка' - фото №2 Носки в консервной банке 'Ukrainian шкарпетка' - фото №3
Материал:
80% хлопок, 16% полиамид, 4% эластан, 100 % позитива
Сделано в Украине
 
Ми любимо все українське і шкарпетки також належать до цього списку улюблених речей, які ти неодмінно повинен тримати ближче до себе. Яскраві жовті шкарпетки, які нагадують безкрає поле і лани і цей блакитний, як небо у найкращі сонячні дні, тризуб - це наша любов.
Вони просто неймовірні і вони неодмінно повинні бути твоїми, якщо ти по-справжньому цінуєш все українське і рідне. Ці шкарпетки будуть нагадувати тобі про Батьківщину, де б ти не був. Навіть, якщо ти відпочиваєш десь в Індонезії, або працюєш у таємничій Португалії. Ці шкарпетки будуть завжди з тобой. Це як найочікуваніший меседж із рідної домівки. Як найкращі побажання, які лунають звідусіль.
Ми знаємо, що патріотизм не може виражатися у речах та предметах, але ми точно знаємо, що ці шкарпетки принесуть тобі безмежне щастя, бо вони такі рідні, такі українські. Від цього жовтого кольору щемить серце і одразу хочеться заспівати Державний гімн.
Вся наша любов до тебе міститься у цих шкарпетках. Вони заряджені на хороший настрій та успішні дні. Яким би важким не був твій день, ти повинен памятати, що на тобі зараз ці чудові шкарпетки і ти точно не повинен сумувати через дрібниці.
Вони дуже мякі та зручні, тому ти можеш не переживати, твої ноги завжди будуть знаходитись в комфортних умовах.
Якщо в тебе є патріотично налаштований друг і в нього незабаром відбудеться свято з нагоди дня народження, пропонуємо тобі подивитися на ці шкарпетки дуже серйозно, бо це ідеальний подарунок.
Вони не зіпсуються пісня першого прання та не злиняють, бо ми гарантуємо якість кожного нашого продукту (особливо цього). Ці шкарпетки подарують тобі можливість комбінувати та створювати неймовірні образи. От побачиш, ти будеш генерувати круті ідеї, які сподобаються всім оточуючим. Ukrainian шкарпетка - це любов з першого погляду і назавжди!
Отзывы:
Будем рады Вашим отзывам и комментариям!
Отзыв:
Имя:
E-mail:
Спасибо! Ваш отзыв будет опубликован после проверки администратора.